Paslaugos

 • Manitou nuoma
  Manitukas
  Maksimalus siekis iki 18 metrų, maksimalus keliamas svoris iki 4 tonų
 • Grindinių įrengimas
  Grindiniai
  Kas yra geras, gražus, ilgaamžis grindinys? Tai klausymas į kurį kiekvienas turime savitą atsakymą. Tačiau prieš įrenginėjant kiemo grindinį, iškyla įvairiausių, su darbo specifika susijusių  niuansų, į kuriuos atsakymų geriausia ieškoti pas specialistus. Mūsų specialistai atsakys į visus Jums iškilusius klausymus,  pagrįs rekomenduojamus sprendimų būdus, kad ateityje išvengtumėt papildomų investicijų susijusų su neapgalvotais sprendimais.
 • Teritorijų apželdinimas
  Apeldinimas
  Teritorijų apželdinimas tai jaukumo jausmo sukūrimas savininkui. Kiekvienas žmogus skirtinkas todėl ir kiekvienas mūsų siūlomas sprendimas yra skirtas konkrečiam žmogui iškausius ir įsigilinus į jo poreikius, svajones. Jei norite sudėtingesnio projekto, bet neturite reikiamų žinių ar patirties įgyvendinti šį uždavinį mes galime būti jūsų partneriai šioje nuostabioje jaukumo sukūrimo kelionėje jūsų kieme, sode ar sodyboje.
 • Apdailos darbai
  Apdailos darbai
  Darome  visus buto, namo ar kitų patalpų remonto bei apdailos darbus. Darbus atliekame atsakingai ir laiku.  Mūsų komandoje dirba įvairių sričių profesionalai, todėl galime pasiūlytį platų paslaugų spektrą ir aukštą kokybę. Esame atviri technologinėms naujovėms. Todėl mums yra paprasta prisitaiktyti prie pačių ambiciškiausių klientų norų randant sprendimus nestandartinėse situacijose. Mūsų komanda dinamiška, lanksti o svarbiausiai yra patikimi.
 • Dekoratyviniai prūdai
  Tvenkiniai
  Dekoratyvinis prūdas, tai puiki jūsų kiemo puošmena, kuri džiugins jus ir jūsų svečius. Jis suteiks naujų spalvų Jūsų namuose. Naujos technologijos ir architektūriniai sprendimai leidžia įrengti įvairius prūdus.Tinkamai įrengą prūdą reikia dekoruoti taip, kad jis įsilietų į bendrą erdvę taip tapdama jos dalimi. Įrengiant aplinką galima rinktis įvairius sprendimus. Mūsų specialistai padės jums surasti tinkamiausią sprendimą.
 • Laistymo sistemos
  Laistymas
  Dabar beveik kiekvienas kiemas turi gražią veją ir įvairiausią, gražiausią augalyją. Graži namo aplinka reikalauja nuolatinės priežiūros. Viena iš svarbiausių namo aplinkos priežiūros dalių yra vejos ir augalų laistymas.
 • BOBCAT nuoma
  Bobcat minikrautuvas 2
  Bobcat mini krautuvai – tai daugiafunkcinis įrenginys, kuris gali būti naudojamas su daugiau nei 80 greitai montuojamų priedų. Mini krautuvuose užsakovui pageidaujant gali būti įrengtas kaušas ir hidroplaktukas. Tokiu būdu atliekama daugiau užduočių statybose, apželdinime, sodininkystėje, kasant griovius ir t.t. Minikrautuvo kabina yra komfortiška, saugi, efektyviai išnaudota darbo erdvė, o naudojimas yra paprastas.
 • Transporto paslaugos
  kroviniu vezimas
  Vežame automobilius, krovinius iki 2,5t. Dirbame Lietuvoje, Europoje ir Skandinavijos šalyse. Platformos gabaritai 2000mm. x 4000mm. Siūlome įvairių krovinių pervežimo ir perkraustymo paslaugas. Vežame baldus, įvairias statybines medžiagas ( gipso kartono, OSB, MDF ir kitas plokštes, profilius gipso kartonui, birias fasuotas medžiagas ir kt. Viską pristatome i Jūsų pasirinktą vietą. Jums pageidaujant viską pasikrauname ir iškrauname.
 • Ekskavatorius JSB 3CX Super
  jcb
  Universalus ekskavatorinis krautuvas JCB 3CX SUPER. Turbo, greitoji jungtis, teleskopinė strėlė, Važiuoklė - 4WD. Visi dideli ratai, todėl gali dirbti sunkiai išvažiuojamose vietose. Variklio galingumas - 68,5 kW( 92 a.j.). Maksimalus mašinos greitis - 38,1 km / h. Priekinis universalus kaušas, atsidarantis - 2350 mm pločio, 1,1 m³. Du kasimo kaušai: vieno plotis-0,8m; kito -0,4m. Gali pakrauti/iškrauti paletes. Kasimo gylis - 5,97m.
 • Savivarčių nuoma
  Man
  Verčia į tris puses, ratų formulė 6x6, šildomas anstatas.